Home

Zabaviti Manje od Portret taekwondo natjecanje karlovac drago mi je zdravo duplikat

Mala taekwondo liga 2021. - Karlovački.hr

Vikend bio prepun aktivnosti za članove Taekwondo kluba Karlovac —  KAportal.hr
Vikend bio prepun aktivnosti za članove Taekwondo kluba Karlovac — KAportal.hr

TKD Karlovac proslavio 55 obljetnicu. Karlovački klubovi osvojili pregršt  medalja te odazivom i zajedništvom pokazali snagu ka-taekwondoa – KAŠonline
TKD Karlovac proslavio 55 obljetnicu. Karlovački klubovi osvojili pregršt medalja te odazivom i zajedništvom pokazali snagu ka-taekwondoa – KAŠonline

Taekwondo spektakl u Karlovcu- svečano otvoren Hallelujah Cup 2023 –  Trend.com.hr
Taekwondo spektakl u Karlovcu- svečano otvoren Hallelujah Cup 2023 – Trend.com.hr

Irena Bikić najbolja seniorka na Karlovac open-u 2012. | TKD Forteca

Karlovac Open 2017. – Taekwondo klub Čigra

Dva zlata i 4 srebra za Taekwondo klub Gacka na "20. Croatia Karlovac Open"  - Vijesti iz Gacke Vijesti iz Gacke
Dva zlata i 4 srebra za Taekwondo klub Gacka na "20. Croatia Karlovac Open" - Vijesti iz Gacke Vijesti iz Gacke

Mala taekwondo liga klubova "Karlovac" i "Banija Pandas" - Karlovački.hr

U Mladost stiglo više od 450 taekwondoaša na 20. Karlovac Open –  Trend.com.hr
U Mladost stiglo više od 450 taekwondoaša na 20. Karlovac Open – Trend.com.hr

Veleposlanik Kim Dong-chan nazočio 8. Otvorenom europskom klupskom  prvenstvu u taekwondou 상세보기|AktivnostiVeleposlanstvo Republike Koreje u  Republici Hrvatskoj
Veleposlanik Kim Dong-chan nazočio 8. Otvorenom europskom klupskom prvenstvu u taekwondou 상세보기|AktivnostiVeleposlanstvo Republike Koreje u Republici Hrvatskoj

Taekwondo: Karlovac Open okupio 850 natjecatelja iz 13 zemalja,  Karlovčanima čak 12 zlatnih odličja — KAportal.hr
Taekwondo: Karlovac Open okupio 850 natjecatelja iz 13 zemalja, Karlovčanima čak 12 zlatnih odličja — KAportal.hr

Taekwondo klub Karlovac ® Official | Facebook

6 medalja iz Karlovca za Taekwondo Imotski – Radio Imotski

Međunarodni turnir u taekwondou "Karlovac Open 2022" - Karlovački.hr

Skandal na natjecanju u taekwondou! Održano je bez čekanja rezultata  testiranja na koronu, bilo je i pozitivnih - Zagreb.info
Skandal na natjecanju u taekwondou! Održano je bez čekanja rezultata testiranja na koronu, bilo je i pozitivnih - Zagreb.info

karlovac open – Taekwondo klub Čigra

Taekwondo klub Karlovac slavi 55. rođendan, te u nedjelju organizira veliki  međunarodni turnir – CroRing
Taekwondo klub Karlovac slavi 55. rođendan, te u nedjelju organizira veliki međunarodni turnir – CroRing

PORTAL ZA TAEKWONDO NATJECANJA | CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th  Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
PORTAL ZA TAEKWONDO NATJECANJA | CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.

Taekwondoaši Karlovca i Jastreba najuspješniji na Croatia Karlovac Openu –  CroRing
Taekwondoaši Karlovca i Jastreba najuspješniji na Croatia Karlovac Openu – CroRing

Taekwondo klub "Karlovac" osvojio na natjecanju limača pet medalja -  Karlovački.hr
Taekwondo klub "Karlovac" osvojio na natjecanju limača pet medalja - Karlovački.hr

U subotu u Zagrebu počinje 8. Otvoreno europsko klupsko prvenstvo, TKD  Karlovac suorganizator natjecanja – Radio Mrežnica
U subotu u Zagrebu počinje 8. Otvoreno europsko klupsko prvenstvo, TKD Karlovac suorganizator natjecanja – Radio Mrežnica