Iva Radoš osvojila zlatnu medalju u taekwondou - ZG-magazin

TAEKWONDO: Iva Radoš predvodi reprezentaciju na SP-u u J. Koreji -  Zagrebački List
TAEKWONDO: Iva Radoš predvodi reprezentaciju na SP-u u J. Koreji - Zagrebački List

Iva Radoš | Crosport

Sesvete SPORT - Iva Radoš izabrana od strane čitatelja Sesvete Online za  sesvetskog sportaša mjeseca - Siječnja s 52% glasova. Čestitamo! Uskoro  više | Facebook
Sesvete SPORT - Iva Radoš izabrana od strane čitatelja Sesvete Online za sesvetskog sportaša mjeseca - Siječnja s 52% glasova. Čestitamo! Uskoro više | Facebook

EP taekwondo: Iva Radoš brani dvostruku krunu

Taekwondo klub Metalac - Iva Radoš prvakinja Hrvatske, brat Ivan viceprvak!  Na netom završenom seniorskom prvenstvu Hrvatske METALAC je u ukupnom  poretku zauzeo 5.mjesto. Zlato i naslov seniorske prvakinje očekivano je  osvojila
Taekwondo klub Metalac - Iva Radoš prvakinja Hrvatske, brat Ivan viceprvak! Na netom završenom seniorskom prvenstvu Hrvatske METALAC je u ukupnom poretku zauzeo 5.mjesto. Zlato i naslov seniorske prvakinje očekivano je osvojila

Svestrana kapetanica taekwondo reprezentacija - Hrvatski vojnik

Taekwondo, Iva Radoš, dvostruka prvakinja Europe na vojnom roku: Nisu me  ošišali... | 24sata
Taekwondo, Iva Radoš, dvostruka prvakinja Europe na vojnom roku: Nisu me ošišali... | 24sata

20 Iva Rados Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Europsko prvenstvo, taekwondo: Hrvatica Iva Radoš brani dvostruku krunu –  narod.hr
Europsko prvenstvo, taekwondo: Hrvatica Iva Radoš brani dvostruku krunu – narod.hr

Jutarnji list - FANTASTIČNI USPJESI U OBITELJI Iva Radoš: Draža mi je  bratova bronca od mojeg zlata
Jutarnji list - FANTASTIČNI USPJESI U OBITELJI Iva Radoš: Draža mi je bratova bronca od mojeg zlata

Nova pravila pretvaraju taekwondo u dinamičniji sport | Iva Radoš - YouTube

EP taekwondo: Iva Radoš obranila naslov europske prvakinje osvojen 2014. -  Novi list
EP taekwondo: Iva Radoš obranila naslov europske prvakinje osvojen 2014. - Novi list

Iva Radoš osvojila broncu u Turskoj, ali za Olimpijske igre treba još  bodova | Telegram.hr
Iva Radoš osvojila broncu u Turskoj, ali za Olimpijske igre treba još bodova | Telegram.hr

EP taekwondo: Iva Radoš osvojila brončanu medalju

Brinemo o zdravlju Ive Radoš, hrvatske taekwondoašice - Sv. Katarina, Zagreb

EP taekwondo: Iva Radoš osvojila brončanu medalju | Nacionalno

TAEKWONDO Iva Radoš osvojila srebro, Vedran Golec broncu – NACIONAL.HR

VIDEO] Sportašica Iva Radoš za Laudato: 'Prije nastupa sam molila i čitala  Bibliju' | Laudato
VIDEO] Sportašica Iva Radoš za Laudato: 'Prije nastupa sam molila i čitala Bibliju' | Laudato

Taekwondoašica Iva Radoš u Sv. Katarini - Sv. Katarina, Zagreb

Nova medalja za hrvatski taekwondo; Iva Radoš na postolju - tportal

Iva Radoš osvojila srebro posljednjeg dana Europskog taekwondo prvenstva u  olimpijskim kategorijama - Sportnet
Iva Radoš osvojila srebro posljednjeg dana Europskog taekwondo prvenstva u olimpijskim kategorijama - Sportnet

Iva Radoš: Bez podrške obitelji nema uspješnog sportaša! – narod.hr